Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Про сайт

Ми знаємо, що неможливо встежити за всім цікавим, що відбувається в місті: в понеділок прем'єра в кінотеатрі, у вівторок - джазовий концерт, в середу відкривається новий ресторан, в четвер закривається старий. Таких подій в місті сотня і це тільки в будні дні. Ми робимо неможливе, ми стежимо за всім цим самі, вибираємо кращі, цікаві, заходи, двічі їх перевіряємо, перепитуємо організаторів і тільки потім додаємо їх в своюафішу. Ми перевіряємо.


Ми знаємо, що ресторанів в Луцьку дуже багато, а дійсно хороших - мало. Ми не прагнемо зібрати у себе на сайті всі існуючі, ми показуємо тільки ті місця, де побували самі. І де нам дійсно сподобалося. А про ті місця, які нас зачепили, ми пишемо в блозі. Крім ресторанів, ми пишемо про те, як ще можна відпочити в нашому місті. Або розважитися. Або зайнятися чимось корисним. Або відкрити це місто заново. Ми дивуємо.


Ми знаємо, що коли часто ходиш по кафе і ресторанах, або в фітнес-клуб, або, наприклад, в боулінг, то в гаманці накопичується занадто багато пластикових дисконтних карток. І було б зручно і екологічно, якби всі знижки можна було отримати по одній карті. Тому ми створили єдину картку «Вихідний», яка постійно, без перерв і вихідних дає право знижки мінімум 10% відразу в 120 закладах Луцька. Ми вгадуємо.


Ми знаємо, що бажання сходити в кіно, пообідати в новому місці або почитати нову статтю в нашому блозі не завжди виникає в той момент, коли поблизу є комп'ютер. Тому ми розробили додаток для Iphone і Android. Крім розкладу кіносеансів, афіші, закладів та блогу ми додали туди повний список усіх партнерів картки «Вихідний», щоб він завжди був у тебе під рукою. Ми піклуємося.


Сьогодні «Вихідний» - це ідея, концепція, бренд. Проект, який розпочався зі студентської ініціативи, переріс у велику, живу, важливу систему, яка задовольняє бажання відвідувача ще до того, як він встиг про нього подумати. Ми читаємо думки..

Автори

Редактори

Якщо ти відчуваєш в собі сили регулярно писати про закладах, книжках, курсах, фільмах, події свого міста   — напиши нам на  [email protected]

Тут можеш бути ти